شرکت ملی شیمی کشاورز( سهامی عام )
شرکت ملی شیمی کشاورز یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان انواع سموم، دفع آفات نباتی، دامی ، خانگی و کودهای شیمیایی در کشور است. این شرکت در سال 1365 در زمینی به مساحت 13 هکتار در شهر صنعتی البرز قزوین تاسیس گردید. ظرفیت سالانه تولید محصولات این شرکت بالغ بر 24000 تن در قالب 11 خط تولیدی شامل انواع قارچ کش ها، حشره کش ها، علف کش ها، کنه کش ها، سموم دامی، طعمه، سموم خانگی، روغن ولک و کودهای پودری و مایع می‌باشد.
به دلیل به کارگیری فناوری های پیشرفته تولیدی و رعایت استانداردهای بین المللی محصولات این شرکت دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و در بیش از 30 سال فعالیت، این برند به عنوان نام تجاری معتبر و محبوب  در بین کشاورزان و دامداران شناخته شده است.

شرکت مدیریت پسماند شیمی کشاورز
شرکت ملی شیمی کشاورز (سهامی عام) در راستای حفظ محیط زیست تحقق اصل پنجاهم قانون اساسی کشور، در سال 1376 به عنوان اولین واحد مدیریت پسماند در کشور شروع به فعالیت نمود. در طی این سال‌ها بیش از 1000 شرکت و سازمان دولتی و خصوصی از سراسر کشور متقاضی امحاء ضایعات و پسماندهای خود در کوره های این شرکت بوده اند. این شرکت در سال 1383 و پس از تصویب قانون مدیریت پسماندها به عنوان یکی از اشخاص حقوقی بند 2 این قانون به عنوان یکی از متولیان مدیریت پسماند در کشور شناخته شد. از سال 95 و پس از تغییر ساختار مالکیت، شرکت ملی شیمی کشاورز فعالیت‌های خود را در حوزه مدیریت پسماند توسعه داده و در این راستا سه طرح و پروژه بزرگ ملی را در استان‌های بوشهر، خوزستان و قزوین در دست بهره‌برداری و احداث قرار داد. 
شرکت مدیریت پسماند شیمی کشاورز با برند ملی شیمی سبز و با شعار حفاظت از سرمایه‌های بین نسلی کشور مسئولیت اجرای پروژه‌ی احداث و بهره‌برداری از مجتمع جامع مدیریت پسماندهای صنعتی و ویژه‌ی استان بوشهر را بر عهده دارد.
این شرکت در حال حاضر متولی احداث و بهره‌برداری مجتمع مدیریت پسماندهای صنعتی و ویژه در استان بوشهر است..
مزایای قابل توجه شرکت مدیریت پسماند
• اولین مرکز جامع مدیریت پسماند با دارا بودن مجوز ارزیابی اثرات زیست‌محیطی
• امکان دفن بیش از 250 هزار تن پسماند صنعتی و ویژه در خاکچال مهندسی سایت یک  این شرکت
• دارای  دو سایت امحا پسماند به مساحت مجموعاً 25 هکتار 
• دارا بودن مجتمع زباله‌سوزی پسماندهای صنعتی، دارویی و ویژه‌ در استان قزوین

شرکت فروشگاه زنجیره ای سپهر آرمان
 فروشگاه زنجیره ای سپهر آرمان به عنوان  یک کسب و کار مکمل  در زنجیره توزیع تعریف شده است  که علاوه  بر ایجاد  ارتباط مستقیم با جامعه مشتریان  هدف ، سبب شناخت بیشتر ذائقه  مصرف کننده نهائی می گردد. در فروشگاه زنجیره ای علاوه بر محصولات ملی شیمی کشاورز محصولات رقبا  نیز عرضه خواهد شد که  این  مهم سبب دریافت و بررسی اطلاعات اندازه بازار ، تنوع سبد محصول و قیمت رقبا خواهد شد .
مهم ترین هدف این کسب و کار ارایه مشاوره تخصصی و عرضه نهاده‌های کشاورزی اصل، با کیفیت، با قیمت مناسب بر پایه سیستم های نوین اطلاعاتی از طریق:
- ارایه مشاوره‌های تخصصی در فروشگاه و در محل زمین
- انجام آزمایشات و تست‌های لازم فنی و ارایه نسخه مناسب
- ارایه لاین اعتباری برای مشتریان خرد
- اجاره تجهیزات و خدمات کشاورزی
- فروش نهاده‌های کشاورزی

https://mac-ir.com/

دانلود کاتالوگ